Ethereum’un 300 doların altına düşme riski var mı?

0 1

Ethereumdaki bu düşüş Başkan Trumpın sağlığıyla ilgili haberler ve hükümetin BitMEX sahiplerinin hukussuzluklarını ortaya çıkarma kararı da dahil olmak üzere birçok makro gelişme nedeniyle meydana geldi.

Bu düşüşe rağmen hem Ethereum hem de Bitcoin hala birkaç haftanın en düşük seviyelerinin üzerinde duruyor.

Bununla birlikte bir analist Ethereumun yakın vadede daha fazla olumsuz yönde etkilenmesini bekliyor.

Analist özellikle 325 dolar veya 315 dolarlık bir sonraki destek seviyelerine inmesini bekliyor.

Ethereum ve tüm kripto para piyasası şu anda büyük bir türbülansla karşı karşıya ve satıcılar bunu satış tarafındaki baskıyı desteklemek için bir avantaj olarak görüyor.

Yatırımcılar ileride artan dalgalanma  riski nedeniyle herhangi bir altcoinden kaçmaya istekli olduklarından ETHnin fiyatı şu anda Bitcoin’in altında performans gösteriyor.

Bir analist kripto piyasasının kısa vadeli eğiliminin artık kesin bir şekilde ayılar lehine olduğuna inanıyor.

Bu nedenle Ethereumun fiyatının düşüşünü yavaşlatmak ve daha yüksek ralli yapmak için yeterli desteği bulamadan önce daha düşük dalgalanmaya devam edeceğini belirtiyor.

Borsa Zayıfladıkça Ethereumun Fiyatı Düşüyor  

Ethereum şu anki 337 dolar fiyatıyla yüzde 5in biraz altında işlem görüyor. Bu Başkan Trumpın açıklamasının ardından meydana gelen düşüşten hemen önce belirlenen 355 dolarlık son yüksek seviyelerden kayda değer bir düşüşe işaret ediyor.

Bitcoin şu anda ETHden daha iyi performans gösteriyor ve şu anda yalnızca yüzde 2 düşüşle işlem görüyor.

ETHnin zayıflığına rağmen son piyasa genelindeki düşüş sırasında birkaç haftanın en düşük seviyesi olan 315 dolardan işlem görmeye devam ettiğini belirtmek gerekir.

ETH Daha da Düşebilir! 

Bir analist kripto piyasasının mevcut durumu hakkındaki düşüncelerini paylaşırken bunu “düşüşün ötesinde” olarak nitelendirdi.

Bu nedenle Ethereumun daha fazla düşüş göreceğini özellikle 300 doların  altındaki bölgede aşağı yönlü bir hedef ortaya koymasını bekliyor.

“ETH güncellemesi: Buradaki konumumun yüzde 20sini kapattı. Daha fazla kapatmayı planladım ancak Amerikalılar henüz uyanmış bile değil ve bence mevcut atmosfer düşüş ötesinde “

Bir sonraki tüm piyasa eğilimleri büyük olasılıkla Bitcoine bağlı. Ethereum ve diğer altcoinler için  BTCnin 10 bin 200 dolarlık desteğine tepkisini çok önemli kılıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku