Bitcoin balinasından yatırımcılara önemli uyarı

0 0

Zengin bir Bitcoin yatırımcısı kripto topluluğunu bazı dijital varlıkların yakında hükümet düzenleyicileri tarafından saldırıya uğrayabileceği konusunda uyarıyor.

Yeni bir tweet serisindeJoe007 isimli yatırımcı ABD Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonunun BitMEXin sahibi kurucu ortağı ve CEOsu Arthur Hayesi kara para akladıkları için birden fazla CFTC düzenlemesini ihlal etmekle suçladığı haberini vurguladı.

Adalet Bakanlığı da şahıslara karşı suç duyurusunda bulundu

Bitfinexe büyük BTC bahisleri koymasıyla tanınan Joe007 düzenleyicilerin burada durmayacağına ve kripto yatırımcılarının hazırlık yapması gerektiğine inandığını söylüyor. ABD yetkilileri tarafından muhtemelen incelenecek ve araştırılacak olan madeni para türü olarak merkezi olmayan borsa Uniswapin yönetim tokenı yeni kripto varlığı UNIye işaret ediyor.

Bazıları UNInin ABD menkul kıymetler düzenlemelerine tabi olması gerektiğini savunurken dijital varlık yönetimi firması Arcada baş hukuk sorumlusu Phil Liu varlığın bu sorunu yaşayacağını düşünmediğini söylüyor.

Liu ağ artık Uniswap ekibi tarafından kontrol edilmediğinden tokenlerin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun menkul kıymetler testini karşılamadığını söylüyor. Ayrıca Uniswap ekibinin ağı oluşturmak için bir token teklifiyle asla para toplamadığını ve yalnızca kullanıcıların ekip üyelerinin yatırımcıların ve danışmanların başlangıçta UNI almaya hak kazandığını belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku