Ethereum’da makro görünüm bu seviyelere işaret ediyor

0 0

Ethereum (ETH) son zamanlardaki en düşük seviyelerinden güçlü bir sıçrama kaydetti ve bu en düşük seviyelerden tırmandıktan sonra kayda değer bir reddetme ile karşılaşmadı. Bu ufak yukarı doğru ivme Bitcoin 8 bin dolarlık bölgede artan bir istikrar yakaladığında ortaya çıktı.

Analistler şimdi Ethereumun gelecekte büyük bir artışa neden olabileceğine dikkat çekiyor ancak diğer analistler de ETHnin kısa vadede yakın zamanda yaşanan aşağı yönlü momentumunu daha da uzatabileceğini ifade ediyor.

Yazının yazıldığı sırada Ethereum 173 dolardan işlem görüyor. 

ETH’nin 160 dolarık bu düşük seviyeden yükselme kabiliyeti kriptoda bir miktar temelde bir yükseliş olduğuna işaret ediyor ancak 220 doların üzerindeki yüksek seviyelerinden hala önemli ölçüde geride işlem gördüğüne dikkat etmek gerekiyor.

Kısa vadede analistler hala ETHnin düşüş eğiliminde olabileceğine inanıyorlar. Zira onlara göre bir satış baskısı söz konusu. Her ne kadar Ethereum kısa vadede bir sonraki önemli direnç bölgesine ilerledikçe önemli ölçüde daha fazla düşebilse de bir teknik gösterge ETHnin en sonunda 3.300 dolara yükseleceği ihtimaline işaret ettiğinden makro görünüm hala oldukça yükselişe işaret ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku