Ethereum’da kritik seviyeler… Yükseliş yakın mı?

0 0

Piyasanın önde gelen kripto paralarından Etherum’da hareketli günler yaşanıyor… Teknik olarak önmli bir seviye olan 245 dolarlık direnç noktasının üzerine çıkan ETH daha önemli bir direnç seviyesi oyan 250 dolar seviyesini kıramadı… Olası geri çekilmelerde şu n için 245 dolar seviyesi önemli destek noktası konumunda. Bu seviyeye yaklaşıldıkça tepki alımlarının gelmesi muhtemel…

BİTCOİN BİR BOĞA KOŞUSUNUN EŞİĞİNDE OLABİLİR TIKLAYIN

Ethereum 245 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir hareketten sonra yeni bir gün içi işlem gördü.

Fiyat şu anda 250 dolarlık direnç noktasından hafif geri çekildi. Ancak 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.

ETH / USD saatlik grafikte 243 dolara yakın dirençle kilit sözleşme üçgeninin üzerinde bir kırılma oldu.

Paritenin 245 ve 244 dolar destek seviyelerinin üzerinde alıcılarla karşılaşması bekleniyor.

Teknik anlamda 245 dolar seviyesi Ethereum için hem ilk destek. Ancak ana destek şu anda 244 dolar seviyesi ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında.

Fiyat 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde kalamazsa 240 dolarlık desteğin altında keskin bir düşüş olasılığı yüksek. Belirtilen durumda fiyat 230 ve hatta 225 dolara doğru gerileyebilir.

Teknik göstergelere gelince;

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD yavaş yavaş düşüş bölgesine doğru hareket ediyor.

Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda 50 seviyesine doğru düzeltiyor.

Destek: 244 $

Direnç: 250 $

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku