Ethereum’da kilit destek 185 dolar seviyesinde

0 0

Ethereum fiyatı ABD doları karşısında 185 dolarlık desteğin üzerinde pozitif bir bölgede işlem görüyor. ETH’nin muhtemelen 100 saatlik basit haraketli ortalama seviyesinden geri dönmesi bekleniyor.

Ethereum şu anda ABD doları karşısında gördüğü 195 dolarla yılın en yüksek seviyesinden bir düzeltme hareketi içerisine girdi

BİTCOİN YORUMU İÇİN TIKLAYIN…

Fiyat şimdi 185 dolar seviyesine yakın birkaç önemli desteğe yaklaşıyor.

ETH / USD saatlik grafikte 192 dolar civarında dirençle yükselen bir bayrak formasyonu var.

Bunun yanında Bitcoin fiyatı 9 bin 500 ve 9 bin 600 dolar direnç seviyelerinin üzerine çıkmak için mücadele ediyor.

ETH için kilit destekler

Olası aşağı yönlü hareketlerde ilk kilit destek 185 dolar seviyelerine oldukça yakın. Bunun yanında 100 saatlik basit hareketli ortalama 178 dolardan en düşük seviyeye 178 dolar en yüksek seviyedeki dalganın yüzde 61.8 Fib geri çekilme seviyesinin yanı sıra destek sağlamak için 185 dolar seviyesine yakın bir konumda.

Boğalar fiyatı 185 dolarlık desteğin üzerinde tutmazsa yakın vadede daha büyük bir düşüş riski var. Bahsedilen durumda ayılar 178 dolar destek seviyesinin bir testini hedefleyeceklerdir. Herhangi bir başka kayıp muhtemelen 172 dolar seviyesinin görülme riskini artıracaktır.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku