Ethereum’da gelinen nokta neyin habercisi?

0 0

Ethereum son 24 saat içinde yüzde 0.34 değer kaybetti. Ancak fiyat olarak 216 dolarlık değeri korudu. Bir sonraki direnç 220 dolar ve 222 dolar seviyelerinde yer alıyor. Kripto para piyasasının genel durumu Ethereum fiyatını henüz etkilememiş vaziyette.

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereumun ilk fiyat değişimi günün açılış saati ile 11:10 UTC arasında gerçekleşti ve bu artış fiyatı 218 dolara kadar çıkardı.
Sonrasında bir hamle daha yaşandı ve fiyat 219 dolar seviyelerine kadar geldi. Bu hamlenin aradından ETH’de ufak bir değer kaybı yaşandı ve fiyat 216 dolar seviyelerine geriledi. 

Ethereum volatilite sonrasında değerini 216 dolar olarak korudu. Ethereumun orta vadeli görünümünün yüksek olması muhtemel ve ETHnin bir sonraki direnci 224 dolar seviyelerinde yer alıyor. 

216 dolarlık son seviyenin yakınında düşüşe yol açabilecek konsolidasyon var. Bu grafikteki fiyat ile MACD osilatörü arasında potansiyel olarak düşüş eğilimi göstermesiyle de ilgili. Bu bağlamda 200 dolar civarında kısa vadeli bir düşüş ETH’de söz konusu olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku