Boğaların bekleyişte olduğu Litecoin yön arayışında

0 0

En yaygın işlem gören beşinci kripto para birimi olan Litecoin altcoinlerin yükselmesiyle birlikte bir gecede 7550 seviyesinin üzerinde bir seviyeye yükseldi. 
Kripto paralar son 24 saatte yüzde 1’in üzerinde değer kaybederken ayılar bir hamle yapmak için boşluk arıyorlar. 

Düşüşlere rağmen Litecoin 4.73 milyar dolarlık bir piyasa değerine toplam kripto para birimi piyasa limitinin yüzde 1.75ine sahip.

Teknik açıdan bakıldığında satıcılar azalan üçgen oluşumunun ortasında kontrolü ele alıyorlar. Aşağı yönlü bir devam paterni olduğu için fiyat daha çekici görünüyor. Bu nedenle kartlarda 73 dolar seviyesindeki yatay trend desteğinin bir testi söz konusu. Sonuncunun ihlali inen bir üçgen arızasını onaylıyor ve 73.6 dolarda bulunan yukarı doğru eğimli 200 Saatlik Basit Hareketli Ortalamanın bir sonraki desteğini ortaya çıkarıyor. Ayrıca saatlik Göreceli Güç Endeksi (RSI) yukarıdan 50 seviyesini delip son ayağın uzatılmasını öneren negatif bölgeye girmiş durumda.

Çevirme tarafında anlık direnç 75.25 dolara yerleştirilmiş 100 basit hareketli ortalamada görülüyor. Boğaların 75.50 dolara yakın değerlerde yığılmış sert dirençlerle karşılaşması muhtemel. 100 basit hareketli ortalamayı geri kazanmayı başarması durumunda azalan trend çizgisi ile önceki saat başı tepkisinin birleşimi Litecoin’de yeni yüsek değerlere işaret ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku