Ethereum’da boğalar galip gelecek mi?

0 1

Ether (ETH) boğalar tarafından agresif alımları gösteren 3 Ocakta 800 ila 84093 dolar arasındaki genel direnci kolayca aştı. Momentum devam etti ve en büyük altcoin gün içi en yüksek seviyesi 1.156 dolara ulaştı.

Boğalar fiyatı 1.000 doların üzerinde tutabilirse ralli olasılığını 1.260 dolara ve ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.420 dolara çıkaracak.

Ancak mum çubuğundaki uzun üst ve alt gölgeler daha yüksek seviyelerde kar rezervasyonu ve daha düşük seviyelerde birikim olduğunu gösteriyor. Bugünkü geniş aralıktan sonra ETH / USD çifti bir sonraki trend hareketine başlamadan önce birkaç gün boyunca dar bir aralıkta konsolide olabilir.

Fiyat 840.93 doların altına düşmezse tüccarların pozisyonlarını kapatmadıklarını gösterecek. Böyle bir durumda boğalar yükseliş trendini sürdürmeye çalışabilir. Parite 20 günlük EMAnın (731 $) altına düşerse bu olumlu görüş geçersiz hale gelecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku