Bitcoin’de yatay seyir dönemi başlıyor olabilir

0 1

Bitcoinin yükseliş trendinin en son ayağı göreceli güç endeksini (RSI) aşırı alım bölgesinin derinliklerine itti ve traderlar tarafından çılgınca alım yapıldığını gösterdi. Genellikle böyle bir aşamayı bir sarsıntı izliyor. Aslında Bitcoin cephesinde yaşananda şu an için bu olarak adlandırılabilir.

BTC / USD paritesi  28 bin 382 dolarda % 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesinin hemen altında 27 bin 762 dolara gün içi düşük bir düşüş yaşadı. Bu keskin düşüş günün şamdanındaki uzun kuyruktan görüldüğü üzere boğalar tarafından agresif bir şekilde satın alındı.

Boğalar fiyatı 20 günlük üssel hareketli ortalamanın (26.737 dolar) üzerinde tutmayı başarırsa hissiyatın pozitif kaldığını ve boğaların düşüşle satın aldığını gösterecektir.

Ancak bugünkü geniş aralıklı günün ardından parite bir sonraki trend hareketi başlamadan önce birkaç günlük bir konsolidasyon dönemine girebilir. Parite 34 bin 786 dolar ile 26 bin dolar arasında bir aralığa bir süre bağlı kalabilir.

Bu varsayımın aksine fiyat 20 günlük EMAnın altına düşerse yatırımcıların çıkışa koştuğunu ve pariteyi 21 bin 578 dolardan 50 günlük basit hareketli ortalamaya çekebileceğini gösterecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku