Ethereum’da bir sonraki hedef noktası…

0 6

Ether (ETH) güçlü bir yükseliş trendinde kalıyor ve şu anda 1.300 ila 1.34910 ABD Doları genel direncinin yakınında konsolide oluyor. Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesinin yakınındaki göreli güç endeksi (RSI) en az direnç yolunun yukarı yönde olduğunu gösteriyor.

ETH / USD paritesi 17 Ocakta ve bugün yine bir Doji şamdan modeli oluşturarak boğalar ve ayılar arasındaki kararsızlığı gösteriyor. Belirsizlik yukarı yönde çözülürse ve boğalar fiyatı genel direncin üzerine çıkarırsa yükseliş devam edebilir. Bir sonraki hedef 1.420 dolar ve ardından 1.675 dolar.

Aksine fiyat mevcut seviyelerden düşerse ve 1.152 doların altına düşerse parite 20 günlük EMAya (1.079 dolar) düşebilir. Bu desteğin güçlü bir şekilde toparlanması daha düşük seviyelerde birikim olduğunu gösterecek ve boğalar tekrar yükseliş trendini sürdürmeye çalışacak.

Bununla birlikte ayılar fiyatı 20 günlük EMAnın altına çekerse düşüş 1.000 dolara ve ardından 900 dolara kadar derinleşebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku