Bitcoin’de bu iki noktaya özellikle dikkat edilmeli!

0 0

Bitcoin 20 günlük üstel hareketli ortalamayı (34.380 dolar) geri kazanmaya çalışıyor ancak zayıf sıçrama boğalar arasında düşüşlerde birikme aciliyetinin olmadığını gösteriyor. Fiyat simetrik bir üçgenin içinde kaldığından traderlar satın almadan önce fiyatın kalıptan çıkmasını bekleyebilir.

Fiyat simetrik üçgenin direnç çizgisine yükselmezse ayılar bir fırsat koklayabilir ve fiyatı üçgenin altına düşürmeye çalışacaktır. Başarılı olurlarsa BTC / USD paritesi 29.688.10 dolar dan% 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesine düşebilir.

Bu dikkat edilmesi gereken önemli bir seviyedir çünkü ayılar fiyatı bu desteğin altına çekerse düşüş 50 günlük basit hareketli ortalamaya (26.932 dolar) kadar uzayabilir. Düşüş ne kadar derin olursa yükseliş trendinin devam etmesi o kadar uzun sürebilir çünkü her yükseliş daha yüksek seviyelerde takılıp kalan tüccarlar tarafından bir satış dalgasıyla karşılanacaktır.

Boğalar fiyatı üçgenin üstüne çıkarırsa başka bir keskin düzeltme önlenebilir. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 41.95963 dolar sert bir direnç görevi görebilir ancak boğalar fiyatı bunun üzerine çıkarabilirse parite 50.000 dolar a ulaşabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku