Ethereum yüksek seviyeleri hedefliyor

0 0

Ethereum 145 dolarlık destek alanını elinde tutuyor . Fiyat şu anda 152 dolarda güçlü bir dirençle karşı karşıya.

Daha önce saatlik ETH / USD grafiğinde 150 dolara yakın direnç gösteren büyük bir düşüş eğilim çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandığı görülüyor.

Ethereum fiyatı dolar Bitcoin karşısında yükseliş yönlü bir görevle karşı karşıya. ETH fiyatlarının daha yüksek seviyelere devam etmesi için 152 dolar ve 155 dolar direnç seviyelerini kırması gerekiyor.

Ethereum Fiyat Analizi

Son zamanlarda Ethereumda 158 dolarlık ABD doları karşısındaki direnç bölgesinden aşağı yönlü bir düzeltme yapıldı. ETH fiyatı 152 dolar destek alanının ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altına düştü.

Ayrıca fiyat 150 dolarlık destek alanını kırdı ve 145 dolarlık desteğe yakın işlem gördü. 146 dolar civarında bir düşük seviye oluştu ve fiyat şu an toparlanma aşamasında. Fiyat 148 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkmış durumda.

Ayrıca son düşüşün yüzde 23.6 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde bir düşüş yaşandı ve 158 dolardan 146 dolara düştü. Daha da önemlisi saatlik ETH / USD grafiği üzerinde 150 dolara yakın direnç gösteren büyük bir düşüş eğilim çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.

Bununla birlikte 152 dolarlık destek alanı ve 100 saatlik basit hareketli ortalama şimdi engel teşkil ediyor. 158 dolardan 146 dolara kadar düşüşün yüzde 50 Fib geri çekilme seviyesi direnç olarak hareket etme eğiliminde.

Ethereum fiyatı şimdi aynı grafikte 151 dolar seviyesine yakın direnç gösteren bir sözleşme üçgeni içinde işlem görüyor. Bu nedenle 151 ve 152 dolar seviyelerinin üzerinde bir yükseliş fiyatı daha da yukarı çekebilir.

Bir sonraki ana direnç 155 dolar seviyesinin yakınında yer alıyor. Bu seviyenin de 158 dolar direnç alanına doğru yükselebileceği yönünde bir durum söz konusu. Buna karşın fiyat daha yüksek bir seviyeye çıkamayabilir ve 148 doların altına düşebilir.

ETH teknik göstergelere gelince

Saatlik MACD – ETH / USD MACD yükseliş bölgesinde hız kazanıyor.
Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda 50 seviyesinin üzerinde ve tekrar düşmesi söz konusu.
Başlıca Destek Seviyesi – 146 dolar.
Başlıca Direnç Seviyesi – 152 dolar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku