EOS fiyat analizi

0 10

EOS Blok Üreticisi EOS New Yorka göre EOS’un toplam Blok Üreticisi havuzlarının altısı tek bir işletme tarafından yönetiliyor.

Bu durum EOS topluluğunda merkezileşme konusunu tekrar gündeme getirdi. Ancak altcoin haberi reddetti ve son yedi gün içinde % 8 civarında bir artış kaydetti.

Peki bu ralli devam eder mi?

EOS / USD paritesi kritik desteği 2.40 dolardan kapatıyor. Bu alıcıların düşük seviyelerde biriktirmeye istekli olduklarını gösterdiği için olumlu bir işaret. Fiyat şimdi düşüş eğilim çizgisine kadar yükselebilir.

Düşüş trendi hattında sert bir direnç beklemekteyiz çünkü önceki üç toparlanma yürüyüşü burada reddedildi. Fiyat aşağı yönlü trend çizgisinden yine yön değiştirirse ayılar 2.40 doların altına düşmeye çalışacak. Başarılı olursa 155 ABD doları tutarında bir yeniden test etme olasılığı yüksektir.

Alternatif olarak eğer boğalar düşüş eğilim çizgisinin üstündeki fiyatı arttırabilirse 4.87 ABD dolarına bir hareket gerçekleşebilir. Parite bu seviyenin üzerindeki bir kırılmada momentumu yakalayacak. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku