Ethereum ve XRP’yi geçti… İşte sürpriz isim

0 3

Messarinin “Real 10 cryptocurrency volume index”ine göre yeni bir kripto para birimi günlük hacimde Ethereum ve XRPden daha iyi performans gösterdi.

Messari endeksi geçen yıl mart ayında “Binance Bitfinex Bitflyer Bitstamp Bittrex Coinbase Pro Gemini itBit Kraken ve Poloniex” borsasını izleyerek gerçek kripto para birimlerini göstermek için bir endeks kurdu.

Messarinin kurucusu Ryan Selkis Chainlinkin (LINK) Ethereum ve XRPyi geçtiğini belirterek pazartesi günü toplam işlem hacminde de LINK’in ikinci sırada yer aldığını belirtti.

2019un en iyilerinden biriydi

LINK 2019un en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. Kripto para 1.80 dolar seviyesinden 29 dolar madar çok ciddi bir yükseliş yaşadı 2019 senesi içerisinde. LINK 2020de iyi bir performans sergilemeye devam ediyor

Bunun yanında IntoTheBlockta yayınlanan bir rapor ağ temellerinin güçlü olduğunu ve son 12 ay içinde LINK alan adreslerin sayısında düzenli bir artış olduğunu gösteriyor.

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku