Bitcoin almak istiyorsanız bu haberi okumalısınız…

0 1

Popüler Bitcoin balinası Joe007 BTC almak isteyen yatırımcılar için bir sonraki göstergesini açıkladı.

Mart 2020ye kadar Bitcoinden yaklaşık 20 milyon dolar kar elde ettiği bilinen Joe007 yatırımcıları koronavirüs salgını nedeniyle pazardaki oynaklığın devam edebileceği konusunda uyarıyor. Bitcoin balinası 12 Nisanda topu oyuna soktu. “Bitcoin öldü” kelimelerinin yeniden yükseliş sinyali olarak görüldüğünü belirtti.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Joe007 “Bu baskın bir kelime mi (Bitcoin öldü) o zaman satın alma fırsatı olduğunu biliyorsun!” ifadelerini kullandı.

“Bu neslimizin en büyük ekonomik şoku olacak”

Joe007 daha önce gelecek düşüşlerin koronavirüs salgını nedeniyle ortaya çıkacağını söylemişti ve “Bu bizim neslimizin göreceği en büyük ekonomik şokun yolunu açabilir” şeklinde konuştu.

Bitfinex balinası insanların kısa vadede fiat para ve likiditeyi tercih etmelerinin gelecekte kripto para birimleri için büyümeler getireceğini iddia ederek “Bu neslimizin en büyük ekonomik şoku olacak. Tüm dalgaların yolunu açacak ve önce insanlara yanlış umutlar verecek ve sonra büyük bir çöküş yaşayacak. Krizin odak noktası farklı alanlarda değişecektir. Bir krizi hafifletme ve çözme girişimleri daha fazla karışıklığa yol açacaktır” dedi…

Bitcoin balinasının yöntemi fiyat ve pazar hissinin bir kombinasyonunu kullanan “Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi” ne benziyor. Bu endekse göre; büyük korku dönemleri aslında Bitcoin satın alma fırsatlarına uygun ve değerinin altında dev kripto para gösteriyor. Bitcoin 12 Marttaki büyük çöküşten bu yana “aşırı korku” kategorisine girdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku