Ethereum un kurucusu Vitalik Buterin e göre en kötü iki Bitcoin tahmini

0 1

Bugüne kadar endüstrideki birçok analist uzman ve yönetici tarafından birçok Bitcoin tahmini yapıldı. Bunlardan bazıları çok abartılı bazıları da rasyoneldi. Diğerleri aşırı derecede yanlıştı abartılı olanlar ise olumlu ve olumsuz taraftaydı.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Ethereumun kurucusu Vitalik Buterin lider kripto para biriminin 2009da piyasaya sürülmesinden bu yana yapılan en kötü tahminleri yaptı.

“İnsanları makul şeyler söylemeye teşvik etmeliyiz ve herkese yanılmaz olduklarını hatırlatmalıyız.” Buterine göre olumlu taraftaki en kötü Bitcoin tahmini ünlü yazılım şirketi McAfeenin kurucusu John McAfeeye ait.

John McAfeenin Bitcoin Tahmini

McAfee 2020nin sonuna kadar 2017de 1 milyon dolar değerinde olacak. Ünlü siber güvenlik uzmanı “Daha önce Bitcoinin 2020 sonuna kadar 500 bin dolara ulaşacağını tahmin ettiğimde 2017 yılı sonunda fiyatın 5000 dolar olacağını dikkate alan bir model kullandım. Bitcoin modeli çok ilerledi. varsayımlarımdan daha hızlı. Şimdi 2020nin sonunda 1 milyon dolar olacağını tahmin ediyorum” dedi.

Geçtiğimiz ocak ayında yeni kullanıcıları çekmenin bir numaralı olduğunu ve Bitcoinin gelecek olmadığını söyledi. McAfee birkaç hafta önce bir numaralı kripto parayı “değersiz” olarak nitelendirdi.

Nouriel Roubininin Bitcoin Tahmini

Buterin olumsuz tarafta en yanlış tahmin olarak ünlü iktisatçı Nouriel Roubini tahmini seçti. Roubini Şubat 2018de Bitcoin değerinin yakında sıfırlanacağını önermişti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku