Ethereum un 2.0 versiyonu için tarih açıklandı

0 0

Etherum yatırımcısının uzun süredir beklediği haber nihayet geldi. Piyasanın en büyük ikinci kripto para birimi olan ve yatırımcı sayısının sürekli arttığı Ethereum Ethereum2.0’a geçiş için hazırlıklara başlamıştı. 

Bilindiği üzere Ethereum daha önce Istanbul ve Muir Glacier güncellemelerine gerçekleştirmişti. Bu iki güncelleme ise asıl büyük geçiş için bir hazırlık olarak adlandırılıyordu. Ve Ethereum geliştiricilerinden beklenen tarih açıklaması geldi.

Açıklama ConsenSys kurucu ortağı ve Ethereum geliştiricisi Andrew Keys’ten… Keys yaptığı açıklamada Ethereum ağının 2.0’a geçişini 2020 yılı içerisinde tamamlayacaklarını belirtti. Ancak Keys Serenity isimli güncellemenin hala geliştirilmekte olduğununda altını çizdi. 

Keys’in açıklamasında dikkat çeken bir diğer nokta da bunun Etherum için bunun bir dönüm noktası olduğunu da ima etmesi oldu
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku