Ethereum (ETH) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

0 23

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para konumunda bulunan Ethereum (ETH), yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirleyerek 2.063 dolar seviyesine kadar ulaştı.

Son bir hafta içerisinde yüzde 25’in üzerinde değer kazanan Ethereum, son 24 saat içerisinde ise yüzde 7.27 değer kazancı elde etti.

ETH, 2021 yılının başından bu yana ise yüzde 179 artış yaşayarak, performans açısından lider kripto para birimi Bitcoin’i (BTC) geride bıraktı. Bitcoin ise bugün erken saatlerde 60.000 dolar seviyesine kadar ulaştıktan sonra önündeki direnci geçemedi ve yazım itibari ile 59.550 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’da yaşanan yükselişin en büyük sebebi olarak ise Bitcoin’in piyasa hakimiyetinin uzun süre sonra yüzde 60’ın altına düşmesi olarak yorumlanıyor. Genel itibari ile Bitcoin’in piyasa hakimiyetinin düşmesi ile önce Etheruem sonra diğer altcoin’lerde artışlar gözlemleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku