Ethereum önemli bir yükseliş eğilimi gösteriyor

0 0

Önde gelen finansal vadeli işlem yatırımcısı Logan Ethereumun yükselişine devam etmesini bekliyor. ETHnin haftalarca konsolidasyondan sonra azalan bir üçgen modelinin üzerine çıktığını ve orta vadeli eğilimin yükselişe geçtiğini belirtti.

Ethereumun 2020in sonuna doğru yıl ortasında gördüğü yükselişe devam edeceğini öne süren bir grafik paylaştı.

Bu ETHnin fiyat hareketinin şimdi 2017nin sonunda ve 2018in başlangıcında üstel yükselişten önce görülenlere benzediğini belirttikten kısa bir süre sonra geldi.

Varlığın daha yüksek kırılmasını bekleyen yatırımcılar da bulunuyor. Bir kripto analisti ETHnin 350 Dolar bölgesini makro zaman diliminde tuttuğu sürece önümüzdeki aylarda 700 Dolara doğru hareket edeceğini belirtti.

Grafik 350 Doların son yıllarda Ethereum için önemli bir rol oynadığını gösteriyor.

ETH her zamankinden daha güçlü

Etheruemun temellerinin her zamankinden daha güçlü olduğunu söylemek mümkündür.

ABD emtia ve Vadeli İşlem Ticaret Komisyonu (CFTC) Başkanı Heath Tarbert Ethereumdan etkilendiğini söyledi. Alaka düzeyi açısından daha çok e-posta gibi gördüğü Bitcoin ile karşılaştırıldığında Ethereumun “daha çok internet gibi” olduğunu ekledi.

Piyasada bir fon yöneticisi olan Spencer Noon Ethereumun her zamankinden daha fazla kullanıldığını gösteren çok sayıda on-chain trend olduğunu da belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku