Bitcoin fiyatı bu grafik modeline göre gelecek hafta 12.400 Dolara ulaşabilir

0 0

BTC fiyatının ilerleyen günlerde 12.000 Doları geçeceği tahmin ediliyor. Diğer taraftan eski bir Goldman Sachs yöneticisi olan Raoul Pal BTCnin 5 yıl içinde 1 milyon Dolar olacağını düşünüyor.

Medya şirketi Real Visionın kurucusu Raoul Pal birçok kurumsal fonun kripto para birimine “muazzam” miktarda para yatırması durumunda BTC fiyatında söz konusu artışın yaşanabileceğini söyledi.

Çok iyi bir yıl geçiren Bitcoin yılın başından bu yana % 40 civarında ilerleme kaydetti ve dün itibariyle 11.387 Dolara ulaştı. Bitcoinin şu anki piyasa değeri 200 milyar Dolar civarında bulunuyor.

Pal Stansberry Research ile yaptığı röportajda Tüm kurumlardan ve konuştuğum kişilerden edindiğim bilgilere göre büyük bir para duvarı geliyor” dedi.

Ayrıca koronavirüsün iyileşme sürecinin beklenenden çok daha yavaş ilerlemesi küresel ekonominin “iflas aşamasına” yaklaşmasına neden olduğunu söyledi.

Pal Ekonomi beklediğimizden çok daha uzun süre iyileşme göstermeyecek” dedi ve teşvik eksikliğine vurgu yaparak dünyada yaklaşmakta olan zorluklara işaret etti.

“İşletmelerin yeterli nakit akışı yok. Bana göre iflas dönemi.”

Pal mevcut krize tek etkili cevabın merkez bankalarından daha fazla olduğunu söyledi Bu yüzden daha fazla Bitcoin satın almaya başladım” yorumunu yaptı.

Cambone yakın zamana kadar Palın portföyünün oldukça çeşitlendirildiğini ve varlıklarının Dolar altın hisse senetleri ve Bitcoin arasında eşit olarak dağıtıldığını söyledi. Ona göre şu anda Bitcoinde %50den fazla tutuyor.

Potansiyel bir boğa flaması

Bitcoin fiyatı hafta süresince değişmeden kaldığı için bugün yaklaşık % 1.5 daha düşük işlem gördü. Bu geçen hafta % 6.59luk bir kazanç elde etmeyi başaran boğalar için olumlu bir sonuç olarak kaydedildi.


                                                        Bitcoin-potansiyel bir boğa flaması

En son konsolidasyon bir flama şeklinde gerçekleşiyor ve 11.600 Doların üzerinde bir kırılma yükseliş flama grafiğinin oluşumunu harekete geçiriyor. Bu durumda Bitcoin yatırımcılarının 12.400 Dolara doğru bir harekete geçmeleri yüksel ihtimal olarak görülüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku