Ethereum, Mayıs 2018 den Beri İlk Kez 700 Doların Üzerine Yükseldi

0 0

Dünyanın en büyük ikinci blok zinciri ağı Ethereumun yerel dijital para birimi olan Ether (ETH) en üst sıradaki kripto para birimi Bitcoinin yükseliş rallisini yakaladı ve önemli bir fiyat işaretini aştı. ETHnin fiyatı 700 doların üzerine çıktı.

Mayıs 2018den Beri ETHnin En Yüksek Fiyat Değeri

21 Mayıs 2018den bu yana ilk kez piyasa değerine göre ikinci en büyük dijital para birimi bu fiyat işaretinin üzerine fırladı. Bu yıl boyunca Ether bu fiyat seviyesine ulaşmak için mücadele ediyor ve şimdi 700 dolar rakamına ulaşmada başarılı oldu.

CoinMarketCapten alınan verilere göre ETHnin fiyat değeri kripto paranın yeni ve iki yılın en yüksek seviyesi olan 720 dolara yükseldi. ETH fiyat değeri de haftalık bazda yüzde 7den fazla arttı.

Fiyat değerinde potansiyel bir artışa tanık olmanın yanı sıra bir numaralı altcoinin piyasa değeri de yüksek oranda arttı. CoinMarketCapten alınan verilere göre ETHnin piyasa değeri hiç vakit kaybetmeden 8 milyar dolardan fazla yükselerek şu anda 79 milyar dolara ulaştı.

Ether 27 Aralıkta 28 bin 288 dolar fiyat rakamına ulaşarak tüm zamanların en yüksek değerini kaydeden Bitcoin piyasa değeri açısından dünyanın en büyük dijital para biriminin ayak izlerini takip ederek bu patlamayı başardı. Ancak Ether Bitcoin gibi tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmadı. ETH tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmaktan hala çok uzak. Eterin ATHsi 143288 dolarda duruyor. Bu değer 13 Ocak 2018de Ether tarafından kaydedildi.

Sırada ne var?

700 doların üzerine çıktıktan sonra kripto para kısa vadeli senaryoda 750 dolarlık bir sonraki büyük direnç seviyesine doğru yönelecek. Nihai hedef 2020 yılı sonundan önce 800 dolar lık bir kırılma elde etmektir.

Kripto para analistleri ikinci sıradaki dijital paranın 2021 yılında tüm zamanların en yüksek değerini kırmaya hazır olduğunu tahmin ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku