Ethereum madencileri yeni rekor peşinde

0 0

Ether miktarından müthiş rakamlara ulaşıldı. Son verilere göre madenciler tarafından tutulan Ether miktarı şu an tüm zamanların zirvesine oldukça yakın noktalarda. Beklentiler bu noktanın da kırılması yönünde. Sonuç olarak madenciler son birkaç aydır giderek artan miktarda Ether biriktiriyor… Peki neden?
Kripto piyasası veri platformu Santimente göre tüm ETH madencilik havuzlarının elinde bulunan Etherleri’in sayısı Ekim ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi 169 milyon ETHye yakın.

BİTCOİN İÇİN 20 BİN DOLARLIKYENİ TAHMİN… TIKLAYIN

Kasım ayının en düşük seviyesi olan 164 milyondan bu yükseliş istikrarlı ve kesintisiz bir şekilde gerçekleşti.
Santimentin kurucusu Maksim Balashevich Spencer Noonun aylık Substack bülteninde kalema aldığı bir yazıda “Düzenli birikim blok yaratıcıları arasında en azından mevcut piyasa koşullarına göre projede yüksek güven düzeyleri olduğunu gösteriyor” dedi…

Tüm ETH madencilik havuzlarının kümülatif dengesi bir yıl önce 152 milyondan yüzde 11 arttı

Özellikle madencilik dengeleri dört ay içinde Ekim ayına kadar 154 milyondan 169 milyona keskin bir şekilde yükseldi. Anca bu yükseliş fiyatlara yansımadı ve fiyatlar 366 dolardan 170 dolara düştü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku