Bitcoin’de daha önce 3 bin 200 doları bilmişti! Şimdi ise…

0 1

2018in başında herkes Bitcoinin aya gideceğini düşündü. Zira 2017 senesin içerisinde BTC fiyatındaki akıl almaz artış herkesin hedef noktasını bir üste çıkardı. Aslında bu da Ethereum gibi altcoinler çevresindeki aldatmacadan kaynaklanan perakende girişleri tarafından desteklendi.

BİTCOİN DAHA DA YÜKSELECEK… TIKLAYIN

Ancak beklentiler ve gerçekleşenler arasında ciddi fark doğdu. Bitcoin Ocak 2018i takip eden aylarda hızla düşmeye başladığında analistler endişelenmeye başladı. Nisan ayına gelindiğinde kripto para piyasasının düşüş trendine girdiği anlaşıldı.

Ancak şu soru kaldı akıllarda: Dijital varlıklar ne kadar düşecek?

Bu süreçte tabii ki herkesin spekülasyonları vardı. Bazıları 1.000 dolar bazıları ise 8 bin dolar dedi. Bir kripto para birimi traderı SmartContracter Haziran 2018de “her iki tarafta 200 dolarlık bir kaldıraç ile tam olarak 3 bin 200 dolar gibi bir dip noktasını işaret etti. Aynı yılın Aralık ayında haklı olduğu kanıtlandı. Zira Bitcoin bu seviyeye düştü…

SmartContracter geri döndü ve Twitter üzerinden bir tahmin daha yayınladı: Bitcoin 10 bin doların üzerinde ve hızlı patlayacak

Cuma günü yayınlanan bir tweette Bitcoin yatırımcısı önde gelen kripto para birimi için makro bakış açısına bir göz attı.

Tweete eklenen grafiğe göre Bitcoinin şu anda 6bin dolardan başlayan beş dalga yükseliş oluşturdu. Böylece de kilit düşüş trendini kırdı. Ayrıca bu boğa koşusunun 2020ye kadar devam etmesini bekliyor.

Elliot Wave analizi Bitcoinin mevcut fiyat noktasının 9 bin 400 doların üzerinde muhtemelen Mayıs 2020deki blok ödülünün azaltılmasından hemen sonra 14 bin doları kırma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

20 bin dolar görülebilir…

SmartContracter’e göre kripto para birimi direncini kırar ve bu noktayı destek olarak kabil ederse 14 bin dolar ilk aşamada test edilir. Sonrasında ise Bitcoin artışının önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolara kadar devam etmesi beklenebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku