Ethereum la ilgili flaş iddia

0 1

Ethereum ağıyla etkileşim kurmak için kullanılan bir barındırma hizmeti olan Infurada dahili bir sorun olduğu idia ediliyor.

Olay sırasında Binance para çekme işlemlerini durdurdu ve CEOsu Chanpheng Zhao suçlu olarak “olası bir zincir bölünmesi” nden bahsetti. Borsa o zamandan beri 10:20 UTCden itibaren para çekme işlemlerine yeniden başladı.

Popüler bir blok araştırmacısı olan Blockchair gördüğü bloklarla Etherscan tarafından yayınlananlar arasında bir tutarsızlık olduğunu bildirdi. 07:08 UTCde 11234873 bloğundan sonra iki kaşif iki farklı blok zinciri göstermeye başladı.

Ekip tarafından yayınlanan bir görüntü bir azınlık zincirinde mayınlı en az 14 bloğu gösteriyor bu da bazı madencilerin de sorundan muzdarip olduğunu gösteriyor.

Geliştiriciler sorunu önceliklendirmeye çalışırken büyük Ethereum düğüm yazılımı Gethin lideri Peter Szilagyi ilk eylemin en yeni sürüme yükseltmek olması gerektiğini ima etti.

Kısa bir süre sonra Blockchair Gethi yükseltmenin sorunu çözdüğünü bildirdi ve Geth geliştiricileri tarafından yeni sürümlerde ortaya çıkan planlanmamış bir uyumsuzluk olabileceğini belirtti.

Sorun bulundu

Infura resmi web sitesi üzerinden sorunun kaynağının tespit edildiğini ve giderilmesi için çalışmaları başlattıklarını duyurdu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku