Ethereum, IOTA, DASH… İşte kritik seviyeler ve beklentiler

0 4

Piyasanın altcoinlerinin çoğu Ethereum IOTA ve Dash ile listelerde kısa bir düzeltme dönemi paylaştı ve son 24 saat içinde fiyatta küçük bir düşüş kaydetti. Bitcoin ve ünlü kişiliklerin birçoğunu içeren Twitterdaki son kripto para dolandırıcılığı kripto para birimlerine biraz dikkat çekerken dijital varlık endüstrisi için sıkıcı bir dönem oldu.

ETHERIUM

Ethereum son 24 saat içinde listelere inen bir kanal kaydettiriyor. Jeton muhtemelen buradan bir trend tersine dönebilir 8 Temmuzdan bu yana 236 dolarlık destek oldukça sağlam kaldı. Ayrıca Nispi Güç Endeksi de RSInın piyasadaki alıcıların baskısına tepki verdiğini belirtti.

26 milyar dolarlık piyasa değeri ile Ethereum kripto para çizelgelerinde Tetherden oldukça uzak kaldı ve son 24 saat içinde 5.95 milyar dolarlık bir işlem hacmine sahip oldu. Bollinger Bantları da yakın gelecekte düşük hareketlileğe işaret etti bantlar grafiklerde önemli bir artış umudunu yakınlaştırmaya ve hafifletmeye başladı.

Ethereum’un ana geliştiricisi Justin Drake ve Vitalik Buterin kısa bir süre önce Reddit AMA üzerinde Ethereum 2.0ın 0. evresinin başlatılması konusunda kamuya açık bir anlaşmazlık yaşadı. Birçoğu fırlatmanın şimdiye kadar gerçekleşmesini beklese de Drakee göre ekosistem şu anda hazır olmak için hiçbir yere yakın değil.

DASH

Grafik son birkaç gün içinde DASH için önemli bir düşüş trendi gösterdi ve değerleme yazma sırasında 75 doların kuzeyinden 71 doların altına düştü. Ancak token son 24 saat içinde iyi bir ticaret hacmine sahipti ve biri 678 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile desteklendi. Bununla birlikte DASH dünyanın en büyük kripto varlıklarının ilk 20sinin dışında kaldı.

DASH için piyasa göstergeleri çelişiyordu. Parabolik SAR kripto için düşüş eğilimi göstermesine rağmen Chaikin Para Akışı veya CMF bu yazı yazılırken çıkış akışlarından oldukça yüksek bir sermaye giriş akışı yüzdesi gözlemledi.

DASH ödemelerinin Dash Payın yakın zamanda işlemleri için LLMQ tabanlı Chainlockları etkinleştirmesinden sonra öncekinden daha güvenli hale geldiği bildirildi.

IOTA

Son olarak IOTA belirgin bir inen kanalın açıkça görüldüğü grafiklerde Ethereuma özdeş bir eğilim bildirdi. 25. sıradaki kripto 680 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile basın zamanında yüzde 089luk bir düşüş trendi kaydetti. Bununla birlikte IOTAnın işlem hacmi sadece 13.63 milyon dolardı.

Piyasa Göstergeleri Parabolik SAR’ın noktalı belirteçlerinin şamdanların üzerinde olduğu gözlenirken düşüş eğilimini korurken MACD de düşüş eğilimi kaydetti ve sinyal çizgisi grafiklerde MACD çizgisinin üzerinde durmaya devam etti.

Çoğunluk Twitterda aşağılayıcı bir deneyim olmasına rağmen olanların uzun vadede Bitcoin için iyi olduğunu söylüyor gibi görünüyor. merkezi otorite ve herhangi bir tanıtım iyi bir tanıtım olduğu için bu saldırının halkın Bitcoin konusundaki farkındalığını büyük ölçüde artıracağı.

Bununla birlikte olanların sadece Bitcoin için kötü tanıtım olarak görülebileceğini söyleyen küçük bir azınlık var (ve elbette Twitter için daha da kötü tanıtım) çünkü Bitcoin (küçük de olsa) için bir durumun kullanıldığını hatırlatabilir. ve genel olarak kripto) yasadışı veya cezai faaliyetler için yapılan ödemelerdir.

Güvenlik ihlali söz konusu olduğunda Twitter bunun bir sosyal mühendislik saldırısının kurbanı olduğunu iddia etse de birkaç saat önce Anakart (medya çıkış yardımcısı teknoloji bölümü) tarafından yayınlanan bir rapora göre Twitterda olanlarındaha rahatsız edici bir versiyon var.

Anakartın hack topluluğundaki kaynaklar onlara bunun içeriden bir iş olduğunu söyledi ve görünüşe göre Anakarta bir Twitter sözcüsü tarafından “şirket hala çalışanların hesapları kendileri mi ele geçirdiğini ya da bilgisayar korsanlarına araca erişim sağlayıp sağlamadığını araştırıyor” söylendi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku