Samsung Stellar’ı telefonlarına entegre ediyor…

0 0

Stellar ağının gelişimini ve büyümesini destekleyen bir kuruluş olan Stellar Geliştirme Vakfı (SDF) Stelların Samsung Blockchain Keystorea entegrasyonunu duyurdu.

Entegrasyon Samsung cihaz kullanıcılarının Stellar blockchain cüzdanlarıyla ilişkili özel anahtarları güvenli bir şekilde saklayabilmelerini sağlayacak. Bu geleneksel olarak özel anahtarları güvenli bir şekilde yönetme yeteneği olan blockchain kullanıcı deneyiminin zorlu bir parçasını çözüyor. Tipik olarak çözüm ne kadar güvenli olursa kullanıcı için deneyim o kadar zor oluyor.

SDF’nin CEO’su Denelle Dixon “Kullanıcıların anahtarlarını saklamaları ve onları zincir üzerinde kullanmaları için gerçekten basit bir yol sunmak çok önemli ve bu nedenle heyecanlıyız.” dedi.

Samsung Blockchain Keystore’u ilk olarak 2019 yılının Mart ayında Galaxy S10 ile çıkarmıştı. Başlangıçta Ethereum için destek veren teknoloji devi aynı yılın yazında Bitcoin desteği de sağladı. O günden bu yana stabil kripto paralar da dahil olmak üzere 30’dan fazla kripto para telefona entegre edildi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku