Ethereum için uyarı sinyalleri mi geliyor?

0 1

Ethereumun fiyat hareketi son zamanlarda Bitcoininkinden biraz daha düşük performans gösteriyor

Kripto para birimi 380 dolarlık kritik direnç seviyesinin altında kaldı ve bu da alıcılar arasında bir miktar zayıflığa işaret ediyor.

Bu seviye aşılıncaya ve ETH 400 dolarlık bölgedeki yerini yeniden kazanana kadar teknik olarak biraz zayıf kalabilir.

Temel bir metrik ETHnin de bazı temel zayıflıklardan rahatsız olduğunu gösteriyor gibi görünüyorve nunu da  günlük aktif adres sayısı olarak belirtiyor.

Bu metrik hala yanıp sönen uyarı işaretleri Ethereumun henüz son dönemdeki düşüş trendini temelden kırmadığını gösteriyor.

Ethereumun fiyat hareketi son zamanlarda Bitcoinin fiyatına ayak uydurmak için mücadele ediyor. Kripto para birimi şu anda 11.000 dolarlık bölgede sıkı bir şekilde işlem görürken ETH hala kritik 380 dolarlık direncinin altında işlem görüyor.

Bir sonraki piyasa trendlerinin büyük olasılıkla neredeyse tamamen Bitcoine bağlı olacaktır ancak ETHnin 380 ila 400 dolar arasındaki ağır satış baskısının altında işlem gördüğü için düşük performans göstermeye devam etmesi ihtimali var.

 Bu fiyat bölgesinin tamamı yukarıda kırılana kadar daha fazla düşük performans görmeye hazırlanabilir.

Bir analiz firması da Ethereumun günlük aktif adres sayısına işaret ediyor ve şu anda bazı temel zayıflıkları ortaya çıkardığına dikkat çekiyor.

Düşük Performans Devam Ederken EHT Fiyatının Düşmesi Olası

Ethereum şu anki 378 $ fiyatıyla işlem görüyor. Haftalık 330 $ lık düşük seviyelerden hala önemli ölçüde yükseliyor ancak 380 $ lık direncini kıramaması bir sonraki trendin neresi olduğu konusunda biraz sorun yaratıyor.

Bitcoin onunla birlikte tüm piyasayı çeken başka bir patlayıcı hareket görmedikçe Ethereumun BTCye karşı değer kaybetmeye devam etme olasılığı vardır.

Analiz Firması: Bu Metrik ETH İçin Sorun Sinyalleri Veriyor

Bir analitik firması yakın tarihli bir tweetinde bazı temel faktörlerin bu son düşük performansı açıklayabileceğini açıkladı.

Analistler özellikle Ethereumun günlük aktif adres sayısına işaret ediyorlar ve yükselen bir fiyata rağmen hala daha düşük bir trend olduğunu belirtiyorlar.

Analistler: “ETH’nin günlük aktif adres ölçüsü Temmuz sonundaki zirveye ulaştığından beri hâlâ arzulanan çok şey olduğunu ortaya koyuyor. Ethereum ağında etkileşime giren benzersiz adreslerde özellikle 17 Eylülden beri bir düşüş oldu” dedi.

Ethereumun fiyatı günlük aktif adres sayısıyla değişmeye devam ederse 380 doları kırmak için mücadele etmeye devam edebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku