Bitcoin piyasa değeri, 2025 yılına kadar 3 trilyon Dolar olacak

0 3

The Scoopun 2. sezonunun 41. bölümü The Blockun Frank Chaparro ve ARK Investte kripto varlık analisti Yassine Elmondjra ile uzaktan kaydedildi.

ARK Investin kripto varlık analisti Yassine Elondjra Bitcoinin 2025 yılına kadar üç trilyon Dolarlık piyasa değerine ulaşabileceğini savunan bir teknik inceleme yayınladı. 

ARK BTCnin 250 Dolar civarında işlem gördüğü 2015 yılında dijital varlıklara bakmaya başladı. O dönem firma BTCnin benzersiz olduğunu ve geleneksel bir varlık sınıfına girmediğini savunan beyaz bir kitap yayınladı. Şimdi kurumlara yönelik bu erken makalenin ikinci bölümünü yayınladı.

“Kurumlar için bu fırsatı değerlendirmenin yanı sıra Bitcoinin likidite ve hacim profilinin diğer varlık sınıflarına göre ne olduğunu ve Bitcoinin kurumsal akışı destekleyebileceği bir yerde olup olmadığımızı görmeye çalıştık. Bunu çok arzuluyoruz. Gerçekten de önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoinin multi trilyon Dolarlık bir fırsat sunduğunu düşünüyoruz.”

Ayrıca Elmondjra Bitcoin S & P ve altın arasındaki ilişki ve bunun stratejik tahsisat için anlamını artan hacimlerin Bitcoinin kurumsal bir varlık olarak olgunluğu için ne ifade ettiği birincil aracı kurumların ve büyük koruyucuların eksikliği gibi Bitcoinin kurumsal olarak benimsenmesi için temel sorunların ne olduğu Arkın gelecekte Bitcoinin spot maruziyetini elde etmesi için gerekenler gibi konuları da ayrıntılı bir biçimde açıkladı.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku