Ethereum için tehlike çanları mı çalıyor?

0 0

Ethereum için son birkaç gün zor geçti ve Bitcoinin son 13.800 dolarlık reddinden sonra Ethereum 400 doların altına düştü.

O zamandan beri ETH güçlü bir ivme kazanamadı ve analistler bunun daha fazla zayıflığın yakın olduğunu gösterebileceğine inanıyorlar.

ETH’nin yetersiz fiyat hareketi ve ciddi düşük performansı diğer altcoinlerin BTC’nin çok altında performans göstermesinin ana nedenlerinden biri olmuştur.

Bir analist Ethereumun geçtiğimiz hafta boyunca yükseliş eğilimi gösteremediğini belirtiyor bu da daha fazla düşüşün yakın olabileceğini gösteriyor.

Bununla birlikte önümüzdeki haftalarda 350 doların üzerinde tutarsa bu yükseliş teknik formasyonu yine de tamamlayabilir.

Bitcoin Ethereum ve kripto piyasası son zamanlarda oldukça düşük fiyat hareketleri gördü.

BTC yıllık en yüksek seviyelerinde gezinirken ETH ve diğer çoğu altcoin hala yüksek seviyelerinin çok altında işlem görüyor ve tüm dikkat Bitcoine kayarken yatırımcılar toplu halde altcoinlerden çıkıyor.

 Bu satış baskısının yoğunluğu teslimiyet anlamına gelebileceğine işaret ediyor ancak bu noktada kesin olarak söylemek zor.

Bir analist Ethereumun fiyatı 300 $ ın üstündeki bölgede değiştiği için daha fazla konsolidasyon veya aşağı yönde olabileceğini belirtiyor.

Analist daha önce aktif olan bir yükseliş teknik formasyonunu tamamlayamadığını belirtti.

Analiz: ETH boğa teknik oluşumunu tamamlamada başarısız oluyor 

Bir analist Ethereumun görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken daha önce boğa lehine bir TK çaprazının geçersiz kılındığını söyledi.

ETHnin önümüzdeki birkaç hafta içinde 350 doların üzerinde kalması durumunda bir başkasının oluşabileceğini belirtti.

Analist aşağıdaki tabloya işaret ederek “1D ETH: kötü haber: boğa yükselen TK çaprazını asla toplayamadı. İyi haber: Bu 350-400 aralığında kalırsak önümüzdeki birkaç hafta içinde TK geçişi hala mümkün ”dedi.

 Önümüzdeki birkaç gün Ethereumun kısa vadeli görünümü hakkında bazı bilgiler sağlayacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku