Ethereum için RSI zayıflık belirtileri gösteriyor

0 1

Ethereum (ETH) 24 Ocakta 1.350 dolarlık direncin üzerine çıktı ve bunu başka bir yükselişle takip ederek tüm zamanların en yüksek seviyesi 1.473.096 dolara ulaştı. Bununla birlikte bugünün mum çubuğundaki uzun fitil daha yüksek seviyelerde kar rezervasyonu yapılmasına işaret ediyor.

RSI ayrıca ivmenin zayıflıyor olabileceğini düşündüren negatif bir sapma oluşturdu. Ayılar fiyatı 1.350 dolar desteğinin altına çekerse ETH / USD paritesi 20 günlük EMAya (1.195 dolar) düşebilir.

20 günlük EMAda güçlü bir toparlanma boğaların düşüşlerde biriktiğini gösterecektir. Alıcılar daha sonra yükseliş trendini sürdürmeye çalışacaklar. Fiyatı 1.500 doların üzerine çıkarabilirlerse parite 1.675 dolara yükselebilir.

Aksine eğer ayılar fiyatı yükseliş çizgisinin altına çekerse parite bir sonraki desteğe 840 dolardan düşerek bir trend değişikliğine işaret edebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku