Bitcoin için 30 bin 450 dolar seviyesi kırılırsa…

0 0

Bitcoin (BTC) 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (33.851 dolar) üzerine çıktı ve daha düşük seviyelerde maliyetlenmeye işaret etti. Mevcut yukarı hareket boğaların ayılardan sert bir dirençle karşılaşması muhtemel olan düşüş trendi çizgisine yükselebilir.

Sabit 20 günlük EMA ve orta noktanın hemen üzerindeki göreli güç endeksi (RSI) arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor.

Fiyat düşüş trendi çizgisinden yön değiştirirse ayılar tekrar BTC / USD paritesini 30.450 dolar desteğinin altına çekmeye çalışacak. Başarılı olurlarsa parite 18.940.37 dolarlık bir hedef hedefi olan azalan bir üçgen desenini tamamlayacak.

Bu varsayımın aksine eğer boğalar fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarırsa son birkaç gün içinde açığa satış yapmış olabilecek agresif ayılar pozisyonlarını kapatabilir ve bu da kısa bir baskıya neden olabilir. Düşüş trendi çizgisinin üzerinde parite 40.000 dolara ve ardından 41.959.63 dolara yükselebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku