Ethereum için 5 bin 500 dolar tahmini yaptı, tarih bile verdi

0 142

Kısa vadeli belirsizliklere rağmen bir analist şu anda Ethereumun önümüzdeki yıl 5.000 $ bölgesinde işlem göreceğine dair bir iddiada bulundu ve gözünü 5 bin 500 dolara dikti.

Bu hareketin kripto paranın 300 dolarlık bölgede oluşturduğu makro desteğini korumaya devam etmesi sonucunda ortaya çıkabileceğini belirtiyor.

Ethereum Konsolidasyon Modelini Kırmaya Çalışırken Bitcoini Yakından Takip Ediyor

Ethereum son birkaç gündür Bitcoini yakından takip ediyor ve bu da fiyatının 320 ile 360 ​​dolar arasında dalgalanmasına neden oldu. Bu seviyelerin her ikisi de ateşli bir şekilde savunuldu

Boğalar son dönemde 325 kilit destek seviyesinin altında bir kırılmaya karşı ateşli bir şekilde savundu.

Ethereum şu anda 364 dolar civarında işlem görüyor ve alıcılar ivmelerinin bir kısmını kaybediyor. Bir sonraki eğiliminin nerede olacağı büyük ölçüde Bitcoinin karşı karşıya olduğu direnci 10 bin 300 dolarda kırıp kırmayacağına bağlı olmalıdır.

Analist: ETH 2021de 5 bin doları geçebilir

Bir analist Ethereum’un makro fiyat hareketine bakarken kripto para biriminin bir sonraki parabolik döngüsü sırasında 5 bin dolara yükselecek şekilde konumlandırılabileceğini gözlemledi.

Bunun 2021de olacağını tahmin ediyor

“ETH 2021 Tablosu: Dürüst olmak gerekirse zaman çizelgesi biraz yanlış olsa da genel olarak yukarı yönlü ivme ve olasılık 5500 $ hedefi olabilir. Son 2 yıldır direnç gösteren ana destek seviyesinin üzerinde duran fiyat. “

Bu olasılığın gerçekleşmesi için toplu kripto piyasasının son birkaç ay boyunca görülen dalgalı işlem modelini parçalaması ve yeni bir parabolik döngüyü başlatması gerekecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku