Ethereum için 2016’dan beri bir ilk…

0 72

Blockchain analizine göre borsalara yatırılan ETH miktarı 2016dan beri hiç bu kadar yüksek olmamıştı.

Mayıs 2018de sadece altı milyondan fazla ETH şu anda 18 milyondan fazla ETH borsada grafikte görüldüğü gibi yükseliyor.

Bu Temmuz ayında 3 milyondan o yılın Ağustos ayında 8 milyona kadar hızlı bir sıçramanın görüldüğü 2016 yazdaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden 21 milyon daha az.

Bu DAO hack sırasında sahipleri ETHlerini borsada 20 dolarlık bir fiyata satmak için açıkça acele ederek nihayet 5 dolar düşük bir fiyatlık düşüşle satmak durumunda kaldılar.

Bununla birlikte Ağustos zirvesinden bu yana borsalara yatırılan ETH miktarı sadece Mayıs 2018e kadar düştü.

 

Bu süre zarfında fiyat genellikle yükseliyordu bu yüzden Mayıs ayından bu yana mevduat ETHnin miktarı arttığı için bize belirgin bir korelasyon verdi ancak fiyat düştü.

Bununla birlikte Bitfinexe olan özlem miktarı sadece artmakta gibi görünüyor yine tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Buradaki tablo tam netlik kazanmadı çünkü fiyat yaklaşık 500000 olduğunda Şubat ayından bu yana uzun bir süredir neredeyse 4x kadar aynı derecede yükselmedi.

Bu artık yatırılan tüm ETHlerin yaklaşık % 10unu uzun süre yatırılan ETHlerin toplam arzın yaklaşık % 20si olduğu yaklaşık % 10unun borsalara yatırıldığı Bitcoinden biraz daha fazla olmasını sağlıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku