Ethereum hedef mi yükseltiyor?

0 0

Ethereum (ETH) azalan kanaldan çıktı bu da boğalara avantaj sağlıyor. Fiyat şimdi 622 dolardan 635 dolara kadar genel direnç bölgesine yükselebilir.

RSI orta noktadan sıçradı ve düşüş trendi çizgisinden kırıldı bu da boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

Boğalar fiyatı direnç bölgesinin üzerine çıkarabilirse yükseliş trendinin bir sonraki ayağı başlayabilir. Arada bazı pit stoplar olsa da bir sonraki hedef 800 dolar.

Öte yandan ETH / USD çifti genel dirençten geri dönerse ancak fazla zemin vermezse bu olumlu bir işaret olacak ve direnç bölgesinin kırılma olasılığını artıracaktır.

Fiyat mevcut seviyelerden düşerse ve kanala yeniden girerse bu yükseliş görünümü geçersiz hale gelecektir. Böyle bir hareket mevcut kopuşun bir boğa tuzağı olduğunu gösterecektir.

4 saatlik grafik yükselen bir üçgen oluşumunu gösteriyor ve bu da bir kırılma ile tamamlanacak ve 622 doların üzerine kapanacak. Yükseliş geçişinin eşiğindeki hareketli ortalamalar ve RSI pozitif bölgede boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

Fiyatın mevcut seviyelerden veya genel dirençten düşmesi ve üçgenin altına düşmesi durumunda bu olumlu görüş geçersiz olacaktır. Böyle bir hareket 488 dolara düşebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku