Ethereum (ETH) Rekor Tazeledi! Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde!

0 0

Ethereum (ETH) 1700 dolar seviyesini geçerek tüm zamaların en yüksek seviyesini belirledi ve böylece piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para olan ETH rekor tazelemiş oldu. 

CoinMarketCapten sağlanan verilere göre son 24 saat içerisinde yüzde 6dan fazla değer kazanan ETH son bir hafta içerisinde ise yüzde 30un üzerinde fiyat artışı yaşayarak 1740 dolar seviyesinin üzerine çıktı ve yeni bir rekora imza attı.  

Popüler trader ve analist Alex Krüger 8 Şubatta Chicago Mercantile Exchangede ETH  vadeli işlemlerinin başlatılmasından önce 1.920 dolara doğru devam eden bir yükseliş öngörüyor.

Ethereumun son rallisi Bitcoinin 17 Aralık 2017de CME vadeli işlemlerinin başlamasına kadar geçen haftalarda görülen ve yaklaşık 6.200 dolar seviyesinden 19.783 dolara devam eden şaşırtıcı yükselişine benziyor. Boğa piyasası vadeli işlemlerin lansmanının ardından sona erdi ve fiyatlar Aralık 2018de 3.200 dolara kadar düşmüştü.

Kruger Twitter üzerinden Ethereumun yükselişi hakkında şu açıklamayı yaptı

 “8 Şubattan sonra ETHde 2017 yılında olduğu gibi büyük bir düşüş beklemiyorum. İki nedenden dolayı. Birincisi piyasa artık daha olgun makro farklı ve işin içinde farklı oyuncular var. İkincisi ETH yüksek beta değeri olmaya devam ediyor. BTC pazarın yönünü belirliyor ETH takip ediyor ”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku