Bitcoin, aylık mumunu bu anahtar seviyenin üzerinde kapatırsa uçabilir

0 2

Boğalar kısa vadeli fiyat hareketini kontrol etmek için hareket ederken Bitcoin şu anda 13.000 Doların altındaki bölgede konsolide oluyor.

BTC birkaç gün önce bu fiyat seviyesinde reddedildiğinden beri 13.200 doların üzerine çıkmak için mücadele ediyor. 

Bu şu anda kripto 2020nin en yüksek seviyesine işaret ediyor ve buradaki satış baskısı oldukça önem arz ediyor.

Yukarıda kırılırsa bu seviye daha fazla satış baskısı ile karşılaşmadan önce potansiyel olarak 14.000 Dolara kadar ulaşarak onu daha yükseğe gönderen ciddi bir yükseliş trendini tetiklemesi mumkundur.

Bitcoin bugün erken saatlerde bu yüksek seviyelerde hafif bir reddedilme ile karşılaştı ve kısa vadede herhangi bir yoğun yukarı yönlü ivme görmesini engellemeye devam edebilirler.

Bir analist Bitcoinin tam bir hafta içinde kapanacak olan aylık mumunun şu anda inanılmaz derecede güçlü olduğuna dikkat çekiyor.

12.500 Doların üzerindeki bir kapanışın BTCnin 13.000 Dolarlık bölgenin direncini geçmesine izin verecek ciddi bir ivme yaratabileceğine inanıyor. Bu direnç bölgesinin üzerinde bir kırılma tüm zamanların en yüksek seviyesine bir hamle yapacak.

Boğalar 2020nin Zirvelerini Hedeflerken Bitcoin Güç İşaretlerini Gösteriyor

Bitcoin şu anki fiyatı 13.150 Dolar ile % 2nin biraz altında işlem görüyor.  

Bu bölgedeki satış baskısı oldukça yoğun ve yakın vadede daha fazla artmasını engellemeye devam etmesi muhtemel gorunuyor.

Bununla birlikte BTCnin bu direnci her test ettiğinde gördüğü reddedilme giderek zayıflıyor. Bu boğaların buradaki satış baskısında düşüşe geçtiğini gösteriyor bu da yakın vadede bunun üzerinde bir kırılmanın yakın olduğu anlamıni tasiyor.

Analist: Bu Anahtar Seviyenin Üzerinde Aylık Kapanış BTCyi Uçuracak

Bir analist Bitcoinin yakın vadede nereye yönelebileceği konusundaki düşüncelerini paylaşırken yaklaşan aylık mum kapanışının ki bu bir hafta içinde gerçekleşecek makro görünümünü anlamak için çok önemli olacağını açıkladı.

12.500 Doların üzerindeki bir kapanışın BTCye büyümek için güçlü bir temel sağlamaya yardımcı olacağını ve potansiyel olarak yeni zirvelerine doğru bir hamle yapacağını varsayıyor.

“İşte aylık BTC seviyelerim. 13.200 – 13.900 ABD doları arasında önemli bir direnç görüyor ancak Ekimi 12.500 ABD dolarının üzerinde kapatabilirsek BTC başka bir geri sayıma hazır olacak.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku