Ethereum da bu seviye aşılana kadar risk var

0 0

Ethereum boğalar ve ayıların orta vadeli eğilimini kontrol etmek için hararetli bir savaşa girmesiyle bugün son dönemdeki düşük seviyelerinden keskin bir toparlanma gördü.

Ethereum son birkaç gün içinde çok sayıda güçlü satışla karşı karşıya olduğu için bu eğilim şu anda biraz belirsiz ancak her düşüşü hızlı bir toparlanma izledi.

Boğaların savunduğu kilit seviye 325 ile 330 dolar arasında. Bu seviyeden keskin bir toparlanma onu 370 doların üzerine çıkardı

Bir analist şimdi 370 ile 380 dolar arasında duran dirence dikkat çekti ve bu seviyenin üzerine çıkamamanın ETH’nin makro görünümüne ölümcül bir darbe vuracağına dikkat çekiyor.

Ethereumun alıcıları ve satıcıları son birkaç gün içinde bir çıkmaza girdi.

Kripto paranın 490 doların en yüksek seviyelerinden 320 doların en düşük seviyesine inmesi acımasızdı. Ancak o zamandan beri bu fiyat bölgesine doğru her düşüş alıcılar tarafından hızla emildiğinden ETH bu düşük seviyelerde uzun bir süre kalamadı.

Yakın vadede daha yükseğe çıkıp çıkamayacağı şu anda 10 bin dolarlık makro destek seviyesinin hemen etrafında dolaşan Bitcoine bağlı olacak.

Analist ETHnin 370-380 Dolar Aşılana Kadar Zayıf Kaldığını İddia Etti

Kısa vadeli görünümü hakkında konuşurken bir analist Ethereumun 370 ile 380 dolar arasındaki yüksek zaman dilimi direncinin altında işlem gördüğü sürece teknik olarak zayıf kaldığına inandığını açıkladı.

“ETH bu seviyenin üzerine güç vermedikçe daha düşük seviyeden önce başka bir aldatmaca zıplamasından başka bir şey değil. Düşükler gidene veya ETH LTF gücünü gösterene kadar hiçbir şeye dokunmamak. Bu dürtü tüm gün gördüğümüz en yüksek yükseliş ivmesine sahip ” diye açıklarken aşağıda görülen tabloya atıfta bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku