Ethereum da analistler kritik direncin kırılmasını bekliyor

0 0

Ethereum ve toplu kripto pazarları geçtiğimiz birkaç gün boyunca önemli bir satış baskısı ile karşı karşıya kaldıktan sonra bugün hafifi yönlü yükselişe maruz kaldılar. Ancak analistler ETH ve diğer altcoinlerin yakın vadede nereye doğru gideceğinden pek de emin değiller.

Önde gelen bir analist Ethereumun doğrudan fiyatının üzerinde yatan kritik direnç seviyesinin üzerine çıkamadığını bu durumun BTC işlem çiftine karşı önemli ölçüde daha fazla zararın yakın olduğu anlamına gelebileceğini belirtiyor.

Ethereum yavaşça yükseliyor ancak daha fazla kayıp yakında meydana gelebilir

Yazının yazıldığı sırada Ethereum 184.40 dolarlık mevcut fiyatıyla marjinal bir şekilde işlem görüyor ve bu durum toplu kripto piyasasında belirgin bir zayıflık olduğunun belirtisi.

Yakın vadede boğaların 183 dolarlık kritik yakın vadeli destek seviyesinde toplandığı görülüyor. Boğaların kripto para seviyesini yukarıya doğru itmesi zorunlu. Bu seviyenin altına düşmesi potansiyel olarak yakın gelecekte ETH’nin önemli ölçüde düşmesine neden olacak.

Twitterdaki popüler bir kripto para birimi analisti olan Cryptomist 183 doların altında bir kırılmanın ETH’nin 174 dolara düşmesine neden olabileceğini ifade ediyor.

Ethereumun kilit yakın vadeli direnç seviyesinin üzerine çıkamadığını not etmek önemli. Bu durum ayıların şu anda boğaların üzerinde üstünlük sağladığı anlamına gelebilir.

Twitterdaki bir diğer popüler kripto para analisti olan Teddy son tweetinde geçen birkaç ay boyunca güçlü duran yakın vadeli direnç seviyesinin üzerine çıkamadığı takdirde ETHnin yakın vadede önemli ölçüde düşeceğine inandığını açıkladı.

Ethereumun bu direnç seviyesine nasıl tepki vereceği önümüzdeki birkaç gün içinde belli olacak. Sonraki seviyeler 2019un geri kalanında eğilimlerin tonunu belirleyecek. Eğer yukarı yönlü bir kırılma yaşanırsa bu durum muhtemelen bir sonraki boğa koşusunu tetikleyecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku