Ethereum da 80 bin dolarlık işlemin gizemi çözüldü

0 0

Ethereumdaki fiyat düşüşü arasında blok zincirinde şaşırtıcı bir işlem oldu. Bu işlemde cari değeri 0 dolar olarak kabul edilebilecek 0.00000001 SNX transfer edilirken transfer ücreti olarak 656 ETH ödendi. Mevcut 120 dolarlık ETH fiyatı göz önüne alındığında bu yaklaşık 80 bin dolara den geliyor.

ETHEREUMDA ŞAŞIRTICI HAREKET… TIKLAYIN

Transferi yapan parti Güney Korenin popüler kripto borsalarından biri olan Coinone idi. Bu işleri daha da ilginç hale getirdi. İşlemin bir hata sonucu ilk etapta gerçekleşip gerçekleşmediği veya bunun kara para aklama planının bir parçası olup olmadığı bilinemedi. İkinci olasılık gönderenin düzenlenmiş bir borsa olduğu düşünüldüğünde zayıftı. İlerleyen saatlerde sorular cevaplandı.

Bir Coinone çalışan hatası nedeniyle 80 bin dolarlık işlem ücretinin ödendiği ortaya çıktı. Kore merkezli haber ajansı Decenter Coinoneun işlemi dikkatsizliğin neden olduğu bir kaza olarak tanımladığını bildirdi. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre manuel işlem sırasında bir hata oluştu. Borsadan bir yetkili “Bu sistemlerimizde yaptığımız son değişikliklerin neden olduğu bir hataydı. Herhangi bir tekrarı önlemek için süreçlerimizin test sürecinde kullandığımız protokolleri yeniden düzenledik” şeklinde konuştu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku