Ethereum Bu Konuda 35 Ayın Zirvesinde

0 2

Santiment analistlerine göre Ethereum adres oluşturma 14 Aralıkta 177 bin yeni adresin ağa eklenmesiyle birlikte 35 ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Analitik sağlayıcı ağ büyüme metriğinin Ethereumun 12 Aralık Cumartesi günü tek bir günde 177 bin 500 adres eklediğini gösterdiğini bildirdi.

Aktif adres sayısı da 14 Aralıkta 714 bin 81e yükseldi. Ancak Bitinfocharts.coma göre tüm zamanların en yüksek seviyesi Ocak 2018deki kripto patlaması sırasında 11 milyonu aştı.

Son aylarda adres oluşturma ve aktif adreslerdeki artış için teminat olarak ETH ile iyi getiri sunan DeFi likidite madenciliğindeki artış da dahil olmak üzere bir dizi neden olabilir.

Yeni başlatılan ETH 2.0 Beacon Chainde stake etme ödülleri beklentisi yatırımcılar yeni blockchainde pay almak için ETH satın aldıkça adres büyümesini de yönlendirmiş olabilir. Ve tabii ki Bitcoin fiyatları tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın diğer kripto para birimleri altında da ateş yakılmasına yardımcı oluyor.

Ancak dönüm noktasıyla ilgili bir Reddit dizisi XRP sahipleri için Flare Networksten bir token airdropunun adres oluşturma artışına büyük katkı sağlama olasılığını tartıştı. Flare Ethereum Sanal Makinesi ile mevcut akıllı sözleşmelerle uyumlu hale getirerek XRP ekosistemine merkezi olmayan finansmanı getirmeyi amaçlayan yeni bir protokoldür…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku