Ethereum Bitcoin’i takip ediyor

0 0

Kripto para piyasasında altcoinler düşüş trendine karşı koyamadı ve Bitcoinin yolunu izledi. Ethereum da bunlardan bir tanesi. Destek hattına dokundu ve geri düştü.

DataDash’in ETH fiyat analizine göre Ethereum azalan bir kama içerisinde yer alıyor. Son kırılmadan sonra düşük seviyeler yenileniyor ve Ethereum bir geri çekilme yaşıyor. Zorunlu bir dönem değil. Yine de çok fazla baskı bulunuyor. Böylece Ethereumun 150 $ seviyesine dokunması ve hatta düşmesi muhtemel. Bitcoin iyileşmeye başlayana kadar da patlamasını beklemeyin.

HueFin News’in videosunda ETH satın alma alanına giriyor. Zaten 168 $ alana dokundu ve 180 $ seviyesini tutmadığından düşüş epik olacakÖnceki en düşük en düşük seviye Mayıs 2019da 156 $ seviyesindeydi. Büyük olasılıkla ETH tekrar bu seviyeye gelecek.

SkinnyMoonHunter her şeyin hızlı hareket edeceğini iddia ediyor. Ya çıkarız ya da şiddetli bir şekilde düşeceğiz. Durum acımasız görünüyor. Desen üçlü bir dağ sırtı olabilir: bu ETHnin 150 $ a ve altına düşebileceği ve daha sonra 190 $ a yaklaşabileceği anlamına gelir. Ancak bir sonraki hamle daha sıkı bir fiyat farkı içerebilir.

Korku ve açgözlülük endeksi 41de. Bu durum yatırımcıların pazara girmek ve satın almak için acele etmediği anlamına geliyor. Büyük olasılıkla ETHnin daha düşük seviyelere dokunmasını bekliyorlar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku