Ethereum Bitcoin’e karşı güçleniyor

0 0

Kripto para piyasasında Ethereum’un genellikle Bitcoin ile birlikte hareket ettiği ifade edilir. Yılın başından bu yana Bitcoin’e karşı önemli kayıplar yaşayan Ethereum’da bir toparlanış havası seziliyor. 

Yukarıdaki grafikte ETH / BTC çiftinin bir yıldan beri süren derin bir düşüş eğiliminde olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte fiyat pozitif bir dinamizm göstererek tarihsel bir düşük olan 0.0155-0.0160 BTC bölgesindeki desteğinden uzaklaştı. 

Şu anda fiyat 157 hareketli ortalamanın yanında azalan kanalın orta hattına doğru işlem görmekte. BTCye giden düşüş eğilimi yatırımcı varlıklarının çeşitlendirilmesi olasılığını ve ETH / BTC çiftinin potansiyel büyümesini göstermekte. 

Önemli bir direnç seviyesi bir kırılma bölgesi 0.0308-0.0309 BTC’lik bölgeye bir dönüş sinyali ve yeni bir yükselişin başlangıcını işaret edebilen 0.025-0.026 BTC bölgesinde olacak

Korku ve Açgözlülük Endeksi

Şu anda Kripto Piyasası Duygusu genel piyasa durumu ve son fiyat hareketleri ile doğru şekilde ilişkili olan bir “Korku-30” sayacını gösteriyor. Yatırımcılar endişeli bu da değerinin altında bir alım yapmanın işareti olduğu anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku