Günlük grafik Bitcoin’de ne anlatıyor?

0 8

4 Ekim’den itibaren kripto pazarları hala toparlanmakta zorluk çekiyor. Son keskin düşüşünden bu yana BTC 8 bin 500 dolar seviyesine geri çekilirken diğer birçok para birimi önemli zararlar gördü. Yayın süresi itibariyle BTC baskınlığı yüzde  67 civarında kaldı.

Grafikte fiyatın 9 bin 560-9 bin 580 dolar aralığında “düz tabanlı üçgenin” düşük direnç sınırını kırdığını görüyoruz. Aynı zamanda 157 SMA kırıldı bu da satıcıların hakimiyetini doğruladı.

Şimdi fiyat 8 bin 100-8 bin 250 dolar civarında azalan kanalın direnci sınırında işlem görüyor. Fiyatın konsolidasyonu mevcut birikim dönemini alıcıların ilgisini ve azalan kanalın üst sınırına 9 bin 100-9 bin 200 dolara kadar potansiyel bir dönüşü ifade ediyor. 

Ayın ortasından sonra fiyat azalan kanalın destek seviyesinden düşebilir ve güçlü bir direnç gösterdiği 8 bin 900-9 bin 300 dolar seviyesine geri dönebilir. Ayrıca geçen gün 8 bin 200 dolar seviyesi alınıp satıldı ve bir kez daha korundu. 

Birçok insan short pozisyonu almış durumda. Bu durum büyüme için mükemmel bir noktaya işaret ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku