Ethereum ayılarını sona erdirebilecek üç temel boğa eğilimi var

0 1

Ethereum Mart ayının en düşük seviyelerinden bu yana yüzde 170 oranında etkileyici bir ralli başlatmış olsa da kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.430 doların altında yüzde 80den fazla kaldı.

Tüm zamanların en yüksek seviyelerinden bu kadar güçlü bir geri çekilmeyle ETHnin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıp ulaşmayacağını sorgulayan bazı şüpheciler bulunuyor.

Bununla birlikte temel işaretler ETHnin bir sonraki uzun vadeli bir yükselişe başlamaya hazır olduğunu gösteriyor.

Tanınmış Wall Street yatırımcısı ve analisti Raoul Palin ETH / BTC grafiği

Üç Temel Ethereum Boğa Eğilimi Var

Consensus Labsden Jimmy Ragosa yakın zamanda ETH spekülatörlerine son verebilecek üç temel “dalga” tanımladı:

Layer 2 Ölçeklendirme Çözümleri: Son zamanlarda işlem yeteneklerini ikinci bir güvenli katmana geçiren böylece işlem hızını artıran ve maliyetleri azaltan ve işlem hacmini artıran Layer 2 ölçeklendirme çözümlerinin akışı oldu. Analistler bunun kripto para biriminin kullanımı kolaylaştıkça ETHye olan talebi artıracağını söylüyor.

ETH 2.0 Uygulaması: Ethereum 2.0 yükseltmesinin ilk aşaması hayata geçirilecek. Analiz kripto para biriminin enflasyonunu zamanla düşüren ETH token ekonomisine Proof of Stake sunacak. Bahis işleminin başlatılmasının mevduatlarına faiz karşılığında kripto para birimini paylaştırmak isteyen uzun vadeli sahiplerden gelen talep akışına neden olması bekleniyor.

Ethereum Geliştirme Protokolü 1559:  Ethereum Geliştirme Protokolü 1559 son zamanlarda kripto para birimi topluluğunda çok fazla tepki topladı. Uygulanması durumunda gönderilen her işlem için ETH yanarak dolaşımdaki Ethereum arzında potansiyel bir deflasyonu beraberinde getiriyor. Bu arz-talep dinamiğini fiyat değerlemesi lehine çarpıtıyor.

Önde gelen bir Gold bull olan DTAP Capitalin CEOsu ve yaklaşmakta olan bir kripto para birimi fonunun Başkanı olan Dan Tapiero ETHNİN daha yüksek bir başlangıç yapmaya hazır olduğunu belirtti:

Patlayıcı upmove eşiğinde ETH şeması. Yaklaşan potansiyel katalizörler var mı? 6-12 ay içinde 300 projeden en az 500 projeye geçin. Orada güçlü bir görüşün var mı? ”

500 dolara yükselen Ethereum 300 dolardan yüzde 66 ralliye ve mevcut fiyatların iki katına çıkacaktı.

Real Visionın baş yöneticisi ve Goldman Sachsın eski bir yöneticisi olan Raoul Pal ETHnin Bitcoine karşı çıkmaya hazır olduğunu açıkladı:

“Ether bile bir noktada Bitcoinden daha iyi performans gösterecek gibi görünüyor. Lütfen unutmayın: Bitcoin ve ethereum hakkında bir kriz yok. Bunlar iki farklı şey ve iki farklı ekosistem. ”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku