Ethereum a dikkat… Büyük bir hamle yapmak üzere

0 0

Ethereum geçtiğimiz birkaç gün boyunca bazı güç belirtileri gösteriyor ve boğalar şimdi ETHyi 380 dolarlık en yüksek seviyelerine doğru itiyor.

Kripto para birimi şu anda Bitcoinden biraz daha iyi performans gösteriyor ve iyi bir teknik konumda görünüyor.

Bir analist faktörlerin bir araya gelmesinin kripto para birimi için büyük bir hareketin oluştuğunu öne sürdüğünü belirtti.

Bu hareketin boğaları veya ayıları destekleyip desteklemediği farklı bir sorudur ve tamamen önemli bir seviyeye tepkisine bağlı olabilir.

Ethereum kripto para birimi 370 doların üzerinde işlem görürken bugün bazı güç belirtileri gösteriyor. Bu 365 doların altındaki son düşük seviyelerden kayda değer bir toparlanmaya işaret ediyor ve daha fazla artışın yakın olduğunu gösterebilir.

Kripto para biriminin bir sonraki eğilimini belirleyebilecek tek faktör olarak yaygın olarak görülen 380 dolarlık kritik direnç seviyesinin altında kalıyor.

 Bir analist bu seviyede bir testin yakın olduğuna inanıyor ve buradaki tepkisi önümüzdeki günlerde haftalarda ve aylarda nasıl bir eğilim göstereceğinin tonunu belirleyebilir.

Başka bir yatırımcı bir dizi faktörün yakın vadede büyük bir hareketin yakın olduğunu gösterdiğini belirtti. Son zamanlarda boğaların ifade ettiği hafif güç nedeniyle bu bir sonraki hareketin alıcıları destekleyeceği anlamına gelebilir.

Ethereum Kilit Direnç Seviyesine Doğru İlerliyor

Ethereum şu anki 372 dolarlık fiyatıyla işlem görüyor. Bu kripto para biriminin son birkaç gün ve hafta boyunca işlem yaptığı fiyat civarındadır.

Bir analist kısa vadeli yönlülüğünün büyük olasılıkla tamamen 380 dolara tepkisine bağlı olacağına dikkat çekiyor.

Bu seviye bu haftanın başlarında direnç olarak belirlendi ve daha önce ETH’nin temel destek seviyesiydi.

Analist aşağıdaki tabloyu işaret ederken  “Bunlar ETHde izlediğim seviyeler. Oldukça basit” dedi.

 Analiz: ETH Büyük Bir Hareket Yapmak İçin Hazırlanıyor 

Bir analist Ethereumun piyasa yapısına desteğe tepkisine ve ortaya çıkan bir boğa görüntüsüne bakarken ETHnin kısa vadede büyük bir hareket görmesini beklediğini açıkladı.

Analist aşağıda görülen tabloya işaret ederken “ETH daha büyük hamleler yapmak üzere” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku