PlanB’ye göre ‘zaman’ geldi…

0 3

En iyi bilinen BTC fiyat modellerinden birinin yaratıcısı Bitcoinin (BTC) bir sonraki önemli fiyat artışına başlama zamanının geldiğini söylüyor.

14 Eylüldeki bir tweette kuant analisti PlanB BTC / USDnin tarihsel kazanımları tekrarlayacağına dair artan işaretlere dikkat çekti.

PlanB: “Artış zamanı”

PlanB yükseltmeye başlamak için zamanın doğru olduğunu söyledi.

“Bu yalnızca geçmiş BTC verileriyle ilgili 2019 zaman serisi modelidir (altın gümüş elmas emlak verileri kullanılmaz)”

“Halving (beyaz çizgi) ve karşılık gelen S2F çoklu / model hatası (beyaz noktalar) model değerinde atlamayı görüyorsunuz. Yukarı çıkma zamanı.”

Orijinal S2F şeması makro faktörleri içeren ve bir varlık olarak Bitcoinin metamorfozuna “aşamalar” getiren daha yeni stoktan akışa çapraz varlık (S2FX) modelinden farklı. 2024ten önce ortalama 288 bin dolarlık bir BTC fiyatı tahmin ediyor.

Mayıs halving’inden bu yana Bitcoin 2016 halving’den sonra olana benzer bir şekilde olmasa da beklentileri karşılayan modele “kırmızı noktalar” koydu.

İlginç bir şekilde Cointelegraph piyasa analisti Michael Van de Poppe de aynı modelin teknik analiz perspektifinden ortaya çıktığını görüyor.

14 Eylülde “Dönemleri ve piyasa döngülerini karşılaştırmak isterseniz piyasanın mevcut durumu 2016 ile karşılaştırılabilir” dedi.

Bitcoin’i 100 bin dolara doğru itmek için fon kaynağının nereden geleceği sorulduğunda PlanB S2F hakkında bir blog yazısını vurguladı ve hipotezinin geçerli kaldığını doğruladı.

Bunlar “gümüş altın negatif faiz oranlarına sahip ülkeler [..] yağmacı hükümetleri olan ülkeler [..] nicel genişlemeye (QE) karşı koruma sağlayan milyarderler ve milyonerler ve kurumsal yatırımcılar olacaktır.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku