Ethereum 400 dolar seviyelerine çıkabilir mi?

0 0

Kripto paralarda düzeltme uzun sürmedi.  JP Morganın ConsenSys ile işbirliği haberinin ardından Ethereum  piyasalardaki yükselişe öncülük ediyor.
Bitcoin’in 10 bin 300 dolar hareketi etkileyici olsa da yüzde 14’lük değer kazanarak yedi ayın en yüksek seviyesini gören Ethereum günün lideri.

7 AYIN ZİRVESİNDE

Tradingview.coma göre en popüler ikinci kripto para varlık olan Ethereum’un  yüzde 14’lük  artışı hala yükselmekte olan Tezos ve tüm zamanların en yüksek seviyesini gören Chainlink haricinde diğer yüksek hacimli kripto varlıklarından daha iyi performans gösterdi.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN…

Ethereum’da şu anda muhtemel görünen ivme devam ettirebilirse bir sonraki direnç bölgesi 270 dolar civarında. 270 dolar direnci kırıldıktan sonra 300 dolar bölgesine hızlı bir yükseliş bekleniyor. Daha uzun vadeli beklentiler ise geçmişte ağır destek / direnç işlevi gören 400 dolara yakın.

Reuters’da yer alan habere göre ABD bankacılık devi JP Morgan Quorum blok zincir bölümünü Ethereum çözümleri şirketi ConsenSys ile birleştirmek için görüşmeler yapıyor.

ETH fiyatı için iyi haberler gelmeye devam ettikçe yukarıda bahsedilen seviyelere öngörülenden daha hızlı yükseliş için umutlar artıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku