Bitcoin ile satın alabileceğiniz sevgililer günü hediyeleri

0 2

Sevgililer Gününe sayılı saatler var. İşte hediye bulmakta kötü olan ancak Bitcoini kullanma konusunda bilgili olanlar için  Sevgililer Günü hediyeleri satın alınabilecek birkaç çevrimiçi seçenek.

KALP ŞEKLİNDE HER ŞEY

Giysi elektronik ve iç dekorasyon öğeleri bulabileceğiniz Overstock Shopify veya eGifter gibi birçok çevrimiçi site var. Overstockta Sevgililer Gününe özel kalp şeklinde yastıklar çikolatalar kolyeler ve daha birçok ürünü içeren bir bölüm var.

MÜCEVHER 

REEDS Jewelers hem mağazada hem de çevrimiçi Bitcoin ile mücevher satın alabileceğiniz ABD merkezli bir perakendeci.  
PrestigeTime ve BitDials gibi sitelerde de çok sayıda saat ve lüks eşya  seçeneği bulunduğundan erkekler için hediyeler de bulabilirsiniz. BitDials’da Sevgililer Gününe özel yüzde 5 indirim var.

ÇİÇEK

2014ten bu yana çiçek aranjmanı için Bitcoin ödemelerini kabul eden FlowersUSSR kripto para ödemesi alan ilk uluslararası çiçek teslimat hizmeti oldu. Litecoin Ethereum Bitcoin Cash Bitcoin Gold Dash ve diğer kripto paralar FlowersUSSR aracılığıyla çevrimiçi çiçek sipariş etmek için de kullanılabilir.

ROMANTİK BİR KAÇAMAK

Hizmetleri için Bitcoini kabul eden birçok havayolu ve rezervasyon acentası var. Travala rezervasyon sitesinde yüzde 40 Sevgililer Günü Süper İndirimi bile var.

Destinia’da BTC ile ödeme yaparak uçuş otel kayak merkezi araba ve seyahatle ilgili birçok hizmet rezervasyonu yapabilirsiniz. Cheapair ve Expedia da Bitcoin kullanan gezginler için mükemmel seçenekler olarak öne çıkıyor.

KOZMETİK VE SPA DENEYİMİ

Lush gibi kozmetik siteleri yıllardır Bitcoin ödemelerini kabul ediyor. Bu sitelerden spa bakımı kokulu sabunlar yüz maskeleri ve parfüm satın alınabiliyor.

ROMANTİK BİR AKŞAM YEMEĞİ

Dünyada Bitcoin ödeme birçok restoran var ve herkes mutlaka zevkinize uygun bir seçenek bulur.  Sadece Danimarkada Bitcoini kabul eden 1.500den fazla restoran var. 

HEDİYE KARTLARI

Sevgililer Günü için ne alacağınız konusunda fikriniz yoksa hediye alacağınız kişinin kendi hediyesini seçmesine izin verin. Bir hediye kartı alarak bunu yapabilirsiniz. Gyft Bitrefill ve eGifter hediye kartları için Bitcoini kabul eden birçok siteden bazıları. Yani Amazon ile sınırlı değilsiniz çünkü bu siteler geniş bir perakendeci listesinden kartlar sunuyor.

ELEKTRONİK VE OYUNLAR

Sevdiğiniz oyun veya teknoloji meraklısı ise yeni bir dizüstü bilgisayar veya popüler yeni bir oyun onu mutlu edebilir. Bitcoin meraklıları Xbox ve PlayStation’dan  Zynga ve Green Man’e kadar çok sayıda oyun seçeneğine sahip. Ayrıca dizüstü bilgisayarlar telefonlar monitörler klavyeler gibi her türlü elektronik ürünü satan Newegg Spendabit Galaxus ve Laptoppowerbank gibi çeşitli çevrimiçi satıcılardan hediyenizi alabilirsiniz.

AKLINIZA GELEBİLECEK HER ŞEY

Geleneksel romantik hediyeler ve jestlerden pek etkilenmeyen bir sevdiğinizi varsa ona Bitcoin kabul eden niş sitelerde hediyeler bulabilirsiniz. 
Yukarıdaki liste Bitcoin ile satın alabileceğiniz Sevgililer Günü hediyelerinden bir kısmını içeriyor. Bitcoini kullanarak edinebileceğiniz başka birçok şey ve hizmet var. Yüzlerce site ve seçenek arasından kendi seçiminizi yapabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku