Ethereum 2.0 piyasaya sürülmeye hazır… Peki bu fiyata nasıl etki edecek?

0 0

Quantstamp denetim firması Ethereum 2.0 için Teku istemcisinin denetimini tamamladı ve yayınlanmasını onayladı.

Uzman Adam Cochrana göre ETH fiyatı aşama 0ın lansmanından yararlanacak. Balinalar FOMO belirtileri gösteriyor.

Ethereum 2.0 yakında. Analist Adam Cochran tarafından yapılan bir gönderiye göre mevduat sözleşmesinin lansmanı 6 Kasım için duyuruldu. Bu ilk aşama Ethereumun Proof-of-Work mutabakat protokolünü Proof-of-Stakee geçirdiğinde üzerinde çalışacağı blok zinciri olan Beacon Chainin konuşlandırılmasını başlatacak.

Ethereum 2.0 müşteri denetimi

Ethereum geliştiricisi Ben Edgington Twitter hesabı üzerinden Quantstamp firmasının Ethereum 2.0 istemcisi Tekunun denetimini tamamladığını paylaştı. Sonuçlara göre Ethereum 2.0 piyasaya sürülmeye hazır. Ek olarak denetim firması müşterinin kod tabanının “en yüksek kalitede” olduğunu belirtti. Geliştirici Afri Schoedon Quantstamp sonuçlarına katılıyor ve ayrıca güncellemenin yayınlanmaya hazır olduğuna inanıyor.

Quantstamp fikir birliği kurallarını ödül ve ceza mekanizmasını ve kodun sürdürülmesini denetledi. Daha önce Edgington Beacon Chainin lansmanı için her şeyin hazır olduğunu belirtmişti. Geliştirici kullanıcılara resmi bir duyuru beklemelerini ve ETHyi rastgele sözleşmelere göndermemelerini tavsiye etti.

Web sitesine göre Quantstamp önde gelen blockchain güvenlik şirketlerinden biridir. Akıllı sözleşmeler için ilk güvenlik kılavuz kitabının yaratıcılarıdır. Müşterileri Ethereum Hyperledger Binance Chain EOS Polkadot ve diğerleri üzerinde denetlediler.

Öte yandan Teku ConsenSys tarafından “kurumsal ihtiyaçları ve güvenlik gereksinimlerini karşılamak” için tasarlanmış bir Ethereum 2.0 tam istemcisidir. Besu istemcisini de geliştiren ekip tarafından Java programlama dili ile oluşturulmuştur. Teku’nun hedefi: kurumsal sektöre stake hizmetleri getirmek.

Ancak Cochran’ın yayınında mevduat sözleşmesi 23 Ekim’de açıklanacaktı. Analist lansmandaki gecikmenin “son dakika” olduğunu belirtti. Görünüşe göre yükseltmenin bileşenlerinden biri daha fazla test gerektiriyordu. Cochran şunları söyledi:

(…) ETH2.0 para yatırma sözleşmesindeki son dakika gecikmeleri. Harika değil. Bugün ve dün gece bir röportajda bir lansman bekliyorduk iki hafta ertelendiğini öğrendik birincil neden daha az test edilmiş bir şifreleme kitaplığı.

Cochran Eth 2.0ın ETHnin fiyatı üzerindeki potansiyel olumlu etkisine karşı en coşkuyu ifade eden uzmanlardan biridir. Depozito sözleşmesinin yürürlüğe girmesinden sonra Cochran Ethereumun fiyatını artıracak bir arz şoku bekliyor. Bu anlamda ETH fiyatını 400 $ ın üzerine çıkaran bir inşa aşamasından geçiyor olabilir:

Tüm sinyallerin önümüzdeki bir veya iki gün içinde bir duyuruya işaret ettiğini düşünsem de resmi duyuruyu bir veya en fazla iki hafta daha görmememiz mümkün. Ancak şu ana kadar projeye yakın olan herkes işlerin yolunda gittiğini söylüyor. Bu sabah erken saatlerde bazı balinaların YOLOnun piyasa fiyatlarından ETH satın aldığını gördük ki bu genellikle bir şeyin gelmekte olduğunun bir işaretidir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku