Analist: Dördüncü çeyrek boğalar için çok heyecanlı geçecek

0 0

Bitcoin son birkaç hafta içinde güçlü bir yükseliş yaşadı.

Dow Jones ve S&P 500 endeksindeki güçlü düşüş nedeniyle piyasa yakın vadede düştü.

Mart ayında gördüğümüz V şeklindeki tersine dönüşü tahmin eden bir kripto varlık analisti Bitcoinin yükselen trendinin devam edeceğini iddia ediyor.

Bitcoinin 4. çeyreğin sonuna ve 2021in başına kadar “% 50 pompalama” yapabileceğini söylüyor.

Analistler: Bitcoin büyük bir dördüncü çeyrek görecek

Borsadaki zayıflık bazıları için endişe verici olsa da özellikle hareketin ciddiyeti göz önüne alındığında analistler yükselişe devam ediyor.

Mart ayında ve ilkbahar ve yaz aylarında gördüğümüz V şeklindeki tersine çevirmeyi tahmin eden bir kripto varlık analisti geçtiğimiz günlerde konu hakkında yorum yaptı:

“$ BTC parlamak üzere. Grafik çalışmalarımı tamamladım sabah gözden geçireceğim ve her şey hala mantıklıysa düşüncelerimi paylaşın Görünüşe göre 4. çeyreğin geri kalanı ve 2021in başlarında her iki yönde de dalgalanma olacak (% 50 pompa ve % 30 düşüş) işlem cenneti. “

Kendisinin açıkladığı gibi Bitcoin dördüncü çeyreğin sonuna ve 2021in başlangıcına doğru “% 50 pompalama” geçirebilir. Bu % 50lik pompalamanın önde gelen kripto para biriminin ne kadar değişken olduğuna atıfta bulunarak % 30 + düşüşün de ihtimaller dahilinde olduğuna dikkat çekti.

Bu analist meşruiyetini detaylandırmak için 14 Martta krizden bir gün sonra Mayıs veya Haziran ayına kadar 10.000 $ a hızlı bir iyileşme beklediğini yazdı.

Bitcoin bunu gerçekleştirdi ve belirlediği zaman aralığında 3.500 dolardan 10.000 dolara yükselmeye başladı.

Güçlü dalgalanma

Orta vadede Bitcoinin daha yüksek hareket etmesini beklerken yatırımcıların vadeli işlemlerin vadesi geldikçe ters yönde güçlü bir fiyat hareketi beklemesi gerektiğini belirtti:

“CME Ekim sözleşmelerinde henüz Kasım veya Aralık ayına devredilmemiş ve bu haftanın sonunda sona eren dalgalanma bekleniyor. ~ 40 bin değerinde BTC (500 milyon dolar) devam eden 5 işlem günü ile hala açık. Deribit ayrıca Cuma günü sona eren yaklaşık 40 bin BTC opsiyon sözleşmesine sahip.

Bir sonraki mali teşvik tasarısının belirsizliğinin yanı sıra başkanlık seçimi nedeniyle yakın vadede beklenen dalgalanmalar da var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku